Смерть у метро Харкова: чоловік помер на станції “Холодна гора”

У харківському метро на станції “Холодна гора” раптово помер перехожий.

Про це повідомляє речниця відділу комунікації ГУНП України в Харківській області Альона Соболевська, передають новини Харкова.

Чоловікові раптово стало зле – він просто знепритомнів посеред платформи. Люди, які були поруч, одразу викликали швидку.

На жаль, медики не встигли його врятувати. Чоловік помер ще до їхнього приїзду.

За словами речниці поліції, криміналу тут немає – на тілі не знайшли жодних слідів насильства. Зараз правоохоронці намагаються встановити його особу.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів