Вересень для Харкова почався тихіше, але закінчився шквалом російських атак. Лише за місяць ворог завдав 34 удари дронами по місту.
Під обстрілами були Салтівський, Слобідський, Новобаварський, Київський і Холодногірський райони. Постраждали житлові будинки, навчальні заклади, бізнес-об’єкти та десятки авто.
Але найбільший удар — по енергетичній інфраструктурі. Саме вона стала головною ціллю росіян.

На щастя, обійшлося без загиблих, хоча поранення отримали 8 людей.
«Вкотре дякую всім, хто щодня усуває наслідки цих атак! І вкотре звертаюся до харківʼян з проханням бути максимально уважними й відповідально ставитися до сигналів про повітряні загрози», — заявив мер Ігор Терехов.
