Терехов: найбільше у Харкові постраждала енергетична інфраструктура

Вересень для Харкова почався тихіше, але закінчився шквалом російських атак. Лише за місяць ворог завдав 34 удари дронами по місту.

Під обстрілами були Салтівський, Слобідський, Новобаварський, Київський і Холодногірський райони. Постраждали житлові будинки, навчальні заклади, бізнес-об’єкти та десятки авто.

Але найбільший удар — по енергетичній інфраструктурі. Саме вона стала головною ціллю росіян.

Статистика за вересень / Фото: Ігор Терехов

На щастя, обійшлося без загиблих, хоча поранення отримали 8 людей.

«Вкотре дякую всім, хто щодня усуває наслідки цих атак! І вкотре звертаюся до харківʼян з проханням бути максимально уважними й відповідально ставитися до сигналів про повітряні загрози», — заявив мер Ігор Терехов.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів