Проте дозвіл бити по території рф західною зброєю, значно покращив ситуацію у Харкові.
Про це повідомляє мер Харкова Ігор Терехов, передають Новини Харкова.
Ситуація у Харкові досі напружена, попри зменшення обстрілів. Терехов каже, що кілька комплексів «Patriot» не зможуть повністю захистити Харків.
Наразі ситуація покращилася, тому що Сили оборони знищили системи, якими окупанти обстрілювали місто, – установки С-300 та С-400.
«Після цього, звісно, обстрілів трохи поменшало. Але сьогодні росіяни переважно обстрілюють нас ФАБами і КАБами, і з цим теж треба щось робити. Нам потрібна ціла система найсучаснішої протиповітряної оборони, побудована для захисту неба над Харковом», – зазначив Терехов.
