У харківській лікарні відкрили сонячну електростанцію

Сонячна електростанція тепер є у Міській клінічній багатопрофільній лікарні №17.

Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.

Сонячна електростанція у медичному закладі має 96 панелей, потужність яких складає 540 Вт кожна, а також два інвертори потужністю 30 кВт.

В лікарні №17 за медичною допомогою звертаються тисячі пацієнтів не тільки з Харкова, але і з усієї області. Внаслідок обстрілів, у закладі виникали часті перебої електропостачання, більше такого не станеться.

Сонячні панелі дозволять лікарні стабільно працювати під час можливих блекаутів. Це екологічний вид електропостачання, який заощаджує ресурси. В подальшому планується встановити такі і в інших медичних закладах.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів