15-річний харківʼянин підпалив електропотяг та спричинив збитків на понад 700 тисяч гривень.
Прокуратура повідомила про підозру підлітку, про що повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.
Подія сталася 15 вересня 2024 року. 15-річний харківʼянин вирішив «розважитися» та підпалив електропотяг.
Неповнолітній перебував на залізничній станції, і мав з собою заздалегідь підготовлений ключ. За його допомогою він і потрапив всередину одного з електропотягів.
Хлопець підпалив речі у вагоні, що призвело до пожежі. Загоряння він зняв на камеру, та надіслав відео адміністратору одного з телеграм-каналів. Тоді відео розлетілося мережею.
Підозрюваного викрили правоохоронці. Його дії призвели до збитків у понад 700 тисяч гривень.
