Будинки зведуть замість тих, що не підлягають відновленню.
Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов, передають Новини Харкова.
Окупанти пошкодили у Харкові близько 4,5 тисяч житлових будинків. Деякі з них не підлягають відновленню. Їх планують знести.
Замість пошкоджених обстрілами будинків, у Харкові побудують нові. Це вирішать після фінансового аналізу. Якщо будинок дешевше побудувати з нуля, ніж реконструювати, то оберуть саме цей варіант.
У нових оселях планують облаштувати системи енергозбереження, а також підземні паркінги.
