У Харкові побудують нові будинки з підземними паркінгами

Будинки зведуть замість тих, що не підлягають відновленню.

Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов, передають Новини Харкова.

Окупанти пошкодили у Харкові близько 4,5 тисяч житлових будинків. Деякі з них не підлягають відновленню. Їх планують знести.

Замість пошкоджених обстрілами будинків, у Харкові побудують нові. Це вирішать після фінансового аналізу. Якщо будинок дешевше побудувати з нуля, ніж реконструювати, то оберуть саме цей варіант.

У нових оселях планують облаштувати системи енергозбереження, а також підземні паркінги.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів