На Харківщині відновили цифрове мовлення Т2.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
Відтепер харків’яни можуть переглядати всі пакети телевізійних програм МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 та МХ-7 – цифрове мовлення для Харківської області відновили.
Після обстрілу росіян телевежі у Харкові 22 квітня, цифрове мовлення у місті та найближчих районах зникло. А 250-метрову телевежу зможуть відновити вже після війни.
У ХОВА нагадали, що для перегляду програм не потрібно виконувати ніяких переналаштувань. У мережі канали з’являться автоматично, якщо є приймач Т2.
