У Харкові відновили цифрове телебачення після обстрілу телевежі

На Харківщині відновили цифрове мовлення Т2.

Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.

Відтепер харків’яни  можуть переглядати всі пакети телевізійних програм МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 та МХ-7 – цифрове мовлення для Харківської області відновили.

Після обстрілу росіян телевежі у Харкові 22 квітня, цифрове мовлення у місті та найближчих районах зникло. А 250-метрову телевежу зможуть відновити вже після війни.

У ХОВА нагадали, що для перегляду програм не потрібно виконувати ніяких переналаштувань. У мережі канали з’являться автоматично, якщо є приймач Т2.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів