За добу росіяни тричі атакували депо “Нової пошти” у Харкові

Росіяни зробили термінали “Нової пошти” у Харкові своєю головною ціллю на добу.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.

Протягом 19 травня по території поблизу депо в Новобаварському районі прилетіло тричі. Перший дрон вибухнув поруч ще опівночі, а вже ввечері ворог добивав депо двома ударами з інтервалом у пів години.

Попри значні пошкодження складів, працівники дивом залишилися цілими. Окупанти традиційно використали дрони-камікадзе “Герань-2”.

Прокуратура вже зафіксувала наслідки чергового воєнного злочину, а на місці розбирають завали та підраховують збитки.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів