Росіяни зробили термінали “Нової пошти” у Харкові своєю головною ціллю на добу.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.
Протягом 19 травня по території поблизу депо в Новобаварському районі прилетіло тричі. Перший дрон вибухнув поруч ще опівночі, а вже ввечері ворог добивав депо двома ударами з інтервалом у пів години.
Попри значні пошкодження складів, працівники дивом залишилися цілими. Окупанти традиційно використали дрони-камікадзе “Герань-2”.
Прокуратура вже зафіксувала наслідки чергового воєнного злочину, а на місці розбирають завали та підраховують збитки.
