У ХОВА мають чіткий план на випадок обстрілів критичної інфраструктури на Харківщині.
Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передають Шо?!Новини.
Зима триває, а це означає, що ворог може знову вдатися до тактики знищення критичної інфраструктури в українських містах. На цей випадок Харківська область ретельно готується і має чіткий план на випадок тривалих відключень електроенергії.
У разі відключень світла, в області посилять охорону важливих об’єктів, а поліція працюватиме цілодобово. Для транслювання сигналу повітряної тривоги, задіють 275 службових авто з гучномовцями.
В регіоні функціонують 928 Пунктів Незламності, де люди зможуть зігрітися, зарядити мобільні пристрої чи скористатися інтернетом.
Працюють над посиленням мобільного звʼязку, який раніше часто зникав у разі відсутності електропостачання. В області підвищили автономність роботи базових станцій за допомогою сучасного обладнання.
Всі структури працюють без вихідних та готові до будь-якого розвитку подій.
