У Харківській області будується перша в Україні підземна лікарня.
Про неї розповів голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передає видання Шо?!Новини.
На Харківщині продовжується будівництво унікального проєкту – першої в Україні підземної лікарні «Ковчег». Одночасно в медзакладі можуть перебувати 2000 людей.
Однак в цьому році підземної лікарні ще не буде. На 2025 рік передбачили тільки перші 89 мільйонів гривень для втілення проєкту. А от реалізують його не раніше, ніж через три роки.
Лікарня під землею матиме відділення невідкладної допомоги, операційний блок, інтенсивної терапії, акушерства, педіатрії, інфекційних хвороб та стоматології. Для обстежень облаштують сучасну діагностичну лабораторію, обладнану УЗД, КТ, МРТ та рентгеном
Водночас у Харківській обласній клінічній лікарні покращать послуги з діагностики, лікування та реабілітації.
