На засіданні Регіонального офісу міжнародного співробітництва розглянули питання очищення території від вибухонебезпечних предметів.
Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.
Мер Терехов під час засідання заявив, що пріоритетом для Харкова наразі є захист неба. Також він зазначив, що деякі райони міста досі залишаються замінованими.
За його словами, з початку повномасштабного вторгнення, у Харкові зареєстрували близько 5 тисяч заявок на розмінування. Знайшли понад 2,5 тис. вибухонебезпечних предметів.
«У Харкові досі залишаються нерозмінованими кладовища, лісосмуги, райони, поряд з якими велися активні бойові дії», – каже Терехов.
Масштаб замінування не такий, як на деокупованих територіях, але очищення необхідне і для міста. Проте найголовніше – закрити небо. Адже від ракетних ударів та безпілотників потерпає цивільне населення.
