У Харкові планують облаштувати сонячними електростанціями школи, садки та лікарні

Після відкриття сонячної електростанції у лікарні 17, стало відомо про подальші плани встановлення сонячних панелей.

Про це повідомляє міський голова, передають Шо?!Новини.

Для стабільного живлення, електростанції планується встановити і в інших закладах Харкова. Одну з таких днями відкрили у Міській клінічній багатопрофільній лікарні №17.

Зокрема сонячними панелями планують облаштувати нові житлові мікрорайони міста. Такі нововведення дозволять мати стабільне електропостачання та економити ресурси. Плануємо перейти до сонячної енергетики повністю.

У встановленні електростанцій візьмуть участь благодійники «RePower Ukraine», інші партнери, а також залучать кошти з місцевого бюджету.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів