Друкарню Фактор-Друк відновили у Харкові за максимально короткий час.
Про це повідомляє міністерка економіки України Юлія Свириденко, передають Шо?!Новини.
Харківську друкарню Фактор-Друк було зруйновано росіянами у травні минулого року. Тоді загинули працівники друкарні та було знищено більше 50 тисяч книжок.
“Пам’ятаю, як Сергій Політучий приніс обгорілі дитячі книжки – ті ж, що читає моя донька і це просто розбило мені серце. Досі зберігаю їх як нагадування про удари Росії по нашій культурі”, – згадує Свириденко.
Тоді за відновлення друкарні взявся Фонд Говарда Баффета. Там пообіцяли відновити Фактор-Друк менш ніж за півроку. І от сьогодні в мережі з’явилося фото відновленого цеху.

