Російський пілот у березні минулого року отримав наказ про знищення цивільних об’єктів на Харківщині.
Про це повідомляє Офіс Генпрокурора, передають Шо?!Новини.
Однією з цілей була – харківська телевежа, яка не є військовим об’єктом та надає послуги цивільному населенню.
Завдяки цьому об’єкту, населення отримує інформацію про загрози виникнення надзвичайних ситуацій, загрози життю або здоров’ю людей та заподіяння шкоди майну, а також рекомендації щодо їх уникнення.
Засуджений виконав наказ та обстріляв Харків 8 авіаційними бомбами ФАБ-500. Після обстрілу, телевежа більше не могла продовжувати функціонувати.
6 березня 2022 року українські військовослужбовці збили літак Су-34, яким керував засуджений. Росіянин катапультувався та вже на землі був затриманий Нацгвардією.
Сьогодні повідомили про те, що йому призначили покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.
